“Bemoedigende” resultaten bij verzelfstandigde Delhaize-winkels, maar bonden begraven strijdbijl niet

Moedergroep Ahold Delhaize zegt tevreden te zijn over de 107 eigen Delhaize-winkels die overgedragen werden aan zelfstandige uitbaters. Volgens de vakbonden is de sociale strijd rond die winkels evenwel nog niet gestreden.

In het nieuws: De Nederlands-Belgische supermarktgroep Ahold Delhaize publiceert haar kwartaalcijfers, inclusief een update over de veelbesproken verzelfstandiging van de Delhaize-winkels die nog in eigen beheer waren.

  • Van de 128 betrokken winkels heeft de directie int
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.