Europa kan maar niet genoeg krijgen van Russische ruwe olie

De hoeveelheid Russische olie die door Europese landen wordt geïmporteerd, is terug aan het stijgen. Vorige week kochten zij zelfs het grootste volume aan sinds april.

Volgens data die door Bloomberg werd verzameld, kan die stijging vooral worden waargenomen in de Middellandse Zee, Noord-Europa en de regio rond de Zwarte Zee. Het Middellandse Zeegebied is de koploper: daar steeg de hoeveelheid afgenomen vaten ruwe olie met maar liefst 140.000 vaten per dag. De streek importeert nu elke dag

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.