‘Waarom ik mezelf tot de maximalistische school van wijnschrijvers reken’

Wijnexpert Frank Van der Auwera laat z'n, eigengereide, licht schijnen over de wijnactualiteit

Onlangs liet ik stemmenrover Guga Baúl (Tegen De Sterren Op, Radio Guga, …) een set wijnen proeven voor een artikel. Een van zijn vrienden kwam aanzetten met een ludieke tekst met daarin zinnen als 'deze wijn laat je te weinig epibreren', 'bij de afdronk vermeed het de pertocabiliteit', 'de kleur was dermate tincologisch afwezig' of 'qua geur had het vooral de kwaliteit van een ziltig verleden'.

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.