Romeinen bekenden al kleur in voeding

Blauwe M&M’s of donuts met een roze suikerlaag lijken chemische bedenksels van de voorbije eeuw, maar dat is buiten de Romeinen gerekend.

Het volk uit de oudheid kleurde ook al hun gerechten hier en daar een beetje bij, zo schrijft de Nederlandse Charlotte Kleyn in Archeologie Magazine. In ‘De re coquinaria van Apicius’, zowat het enige overgebleven kookboek uit de oudheid, lees je een recept voor een ‘groene saus’ bij gevogelte. Door verse groene kruiden toe te voegen, moet die s

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.