Robotarm beweegt via hersenen

Amerikaanse wetenschappers hebben een kunstmatige arm ontwikkeld waarmee patiënten hun prothetische vingers kunnen bewegen via de zenuwen in hun arm.

Hoewel protheses er tegenwoordig heel natuurlijk kunnen uitzien en er geavanceerde robothanden bestaan, kunnen de patiënten ze niet intuïtief bedienen. Tot nu, want Amerikaanse wetenschappers hebben in een baanbrekend experiment aangetoond dat patiënten de zenuwen in hun armen kunnen trainen om zelf de bewegingen van een prothese te beh

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.