Exclusief interview met Aaltra CEO Pieter-Paulus Vertongen: ‘we moeten de intelligentie van AI kunnen gebruiken zonder dat techreuzen in Amerika alles over ons weten’

Het bedrijf Aaltra uit Merelbeke bouwt al 19 jaar software voor fysieke producten. Business AM sprak met CEO Pieter-Paulus Vertongen over hoe artificiële intelligentie onze wereld ingrijpend aan het veranderen is. Hij waarschuwt resoluut voor de gevaren van de huidige gecentraliseerde cloudsystemen en pleit voor een decentrale architectuur. Enkel zo behoudt de consument in de toekomst de controle over zijn persoonlijke data. Hij wijst ook op de talloze voordelen die artificiële intelligentie

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.