De procureur-generaal van de staat New York onderzoekt het co-workingbedrijf WeWork, schrijft Reuters. Het is het zoveelste probleem in een lange rij voor het bedrijf.
Een van de dingen die onderzocht wordt is of Adam Neumann, de voormalige CEO van WeWork, zich bewust verrijkt heeft. Hij verhuurde in het verleden gebouwen van zichzelf aan WeWork. Hij werd een maand geleden op straat gezet door hoofdinvesteerder Softbank.
Meer is niet bekend over het onderzoek. WeWork werkt er naar eigen zeggen volledig aan mee.
Vorige week kondigde de beurswaakhond SEC ook aan dat het een onderzoek voert naar de co-workingspecialist om te zien of hij geen regels overtrad bij het afblazen van zijn beursgang.
Het gaat niet goed met WeWork. Het maakte het afgelopen kwartaal 1,25 miljard dollar verlies en heeft dan ook een besparingsprogramma op poten gezet. Volgens de krant The New York Times wil het 4.000 van zijn 12.500 werknemers ontslaan.