MR-voorzitter Bouchez presenteert plan om 17 miljard euro te besparen zonder extra belastingen


Key takeaways

  • Georges-Louis Bouchez stelt voor om 17 miljard euro te bezuinigen om de overheidsfinanciën te stabiliseren zonder de belastingen te verhogen.
  • Een uitgebreide rationalisering van de gezondheidszorg, het vervoer en de justitiële infrastructuur moet een einde maken aan verspillend dubbelwerk.
  • Institutionele hervormingen moeten gemeenten samenvoegen en het aantal ministers drastisch verminderen om de administratieve efficiëntie te maximaliseren.

Georges-Louis Bouchez

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.