5 vakantiebestemmingen die nu nog ongerept zijn

5. Sint Helena

[media-credit name=”David Stanley” link=”https://www.flickr.com/photos/davidstanleytravel/16307269790/in/photolist-qJUJpd-qYRic5-qRnhgB-r9gqFv-orJBgV-qR22aY-r74HYi-opXg9q-r72wCC-5it52d” align=”alignnone” width=”1024″]Sain Helena Bonapart Island[/media-credit]

Deze tropische locatie in de Zuid-Atlantische oceaan is vulkanisch van oorsprong en staat tot op vandaag bekend als het meest ontoegankelijke eiland van de wereld. Dat was ook één van de redenen dat Napoleon er zijn ballingschap moest doorbrengen. Bezoekers kunnen Longwood House, waar hij gevangen zat van 1815 tot 1821, bezoeken.

Verder bieden een ruwe kustlijn en glooiende heuvels in het binnenland een heel gevarieerde natuur die een geliefde verblijfplaats is voor heel diverse vogelsoorten. Momenteel is de reis toe enkel mogelijk via een Britse postschip, de RMS St. Helena, vanuit Zuid-Afrika.

Volgend jaar gaat echter een luchthaven open op het eiland met wekelijkse vluchten vanuit Johannesburg en ongetwijfeld zal het eiland daarna een heel sterke groei in het toerisme kennen.

Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.