Onzekerheid in het Midden-Oosten geeft de prijzen aan de pomp opnieuw een boost

Er lijkt niet snel een einde te komen aan het conflict in het Midden-Oosten. De Amerikaanse president Donald Trump zei dat de blokkade van de Iraanse havens weleens maanden zou kunnen duren. Die boodschap jaagt de olieprijzen opnieuw de hoogte in. Ook de maximumprijs voor diesel in België klimt morgen.


Key takeaways

  • Het conflict in het Midden-Oosten en verstoringen rond de Straat van Hormuz doen de olieprijzen sterk schommelen.
  • Die hogere olieprijzen leiden rechtstreeks tot duu
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.