Minister Francken (N-VA) wil ondergrondse parkings klaarmaken als schuilplaatsen in geval van oorlog


Key takeaways

  • Minister van Defensie Theo Francken (N-VA) stelt voor om de nieuwe ondergrondse parkings te gebruiken als multifunctionele schuilplaatsen.
  • Door deze kosteneffectieve oplossing hoeven er geen speciale bunkers gebouwd te worden.
  • Francken haalt inspiratie uit Oost-Europa, waar soortgelijke voorschriften verplicht zijn.

Minister van Defensie Theo Francken (N-VA) stelt een kosteneffectieve oplossing voor om de nationale verdediging te versterken. Hij wil nieuwe ondergron

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.