Spelen vier grootbanken onder een hoedje op de spaarmarkt? “Belgische banksector vertoont trekjes van oligopolie”

De Belgische banksector wordt te veel gedomineerd door de vier grootbanken - KBC, BNP Paribas Fortis, Belfius en ING België - en vertoont daardoor kenmerken van een oligopolie. Dat zegt de Belgische Mededingingsautoriteit (BMA) in een lijvig advies aan minister van Economie Pierre-Yves Dermagne (PS).

In het nieuws: Een advies van de BMA, waarover verscheidene Franstalige kranten berichten, bevestigt de vermoedens: de vier grootbanken stemmen hun commercieel beleid voor particulieren verdach

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.