Schreef McKinsey de nieuwe pakjeswet op maat van Bpost?

Een uitgelekte impactstudie door consultant McKinsey voor Bpost doet vragen rijzen over de pakjeswet van minister van Post Petra De Sutter (Groen). Want enkele passages zijn letterlijk terug te vinden in het uiteindelijke wetsontwerp.

In het nieuws: Opnieuw onthullingen over bedenkelijke communicatielijnen tussen Bpost en de Belgische staat, in de krant Het Laatste Nieuws, met consultantbureau McKinsey weer in de hoofdrol. Deze keer draait het niet om het veelbesproken krantencontract, maar

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.