Sterke toename van achterstallige consumentenkredieten in België ondanks dalend aantal kredietnemers


Key takeaways

  • Het aantal wanbetalingen op Belgische consumentenkredieten kent de sterkste stijging sinds 2021.
  • De kosten voor basisbehoeften en digitale uitgaven brengen steeds meer burgers in een kwetsbare financiële situatie.
  • Nieuwe Europese regelgeving zal 'Buy now, pay later'-diensten binnenkort onder streng toezicht plaatsen.

Recente gegevens van de Nationale Bank, die De Tijd kon inkijken, wijzen op een zorgwekkende toename van de financiële instabiliteit onder Belgen. Zo

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.