Staatsbon levert Van Peteghem (cd&v) een boost op in de peilingen, maar van overwinstbelasting voor banken hij moet niets weten

Bij cd&v was dit weekend sprake van lichte euforie: er was een tijd dat dik 12 procent in de peilingen een schande zou geweest zijn voor de christendemocraten, maar die is lang vervlogen. Hele grafieken werden gemaakt op het hoofdkwartier, om de ‘relance’ te vieren, ook al zit het nog ruim 2 procent onder het kiesresultaat van 2019.

  • Maar wat wél opvalt: de aanpak van de ministers van cd&v lijkt beloond te worden, in de peilingen. Daar springt Vincent Van Peteghem vooruit van 23 naa
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Lees nu 3 artikels gratis per maand!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer