Proximus trekt bij de start van het nieuwe jaar de prijzen op

Het telecombedrijf wijzigt op 1 januari de tarieven van een aantal producten. Vooral voor oudere bundels ga je binnenkort meer geld op tafel moeten leggen. Ook bij Scarlet, het lowcostdochtermerk van Proximus, wijzigen er enkele tarieven.


Key takeaways

  • Proximus verhoogt op 1 januari 2026 de prijs van enkele oudere bundels. De tarieven stijgen met 2 à 4 euro per maand, afhankelijk van de samenstelling.
  • Bij de dochteronderneming Scarlet, stijgt de prijs van de bundel Trio Fix (int
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.