Nieuwe ronde koopkrachtmaatregelen op komst

Een nieuwe ronde koopkrachtmaatregelen wordt gepland door Vivaldi. De bedoeling is daarbij niet meteen opnieuw te kijken naar de energieprijzen, al blijven die enorm hoog. Voorlopig laat men niet in de kaarten kijken wat het dan wel wordt. Maar dat het thema hoog op de agenda staat bij zowat alle coalitiepartners, is ondertussen wel duidelijk.

  • Eén coalitiepartner houdt ondertussen nog een ander thema fel op de agenda: het dossier van de kern- en gascentrales wordt heet gehouden door Geo
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.