Dit weekend komt Groen met “nieuwe inhoudelijke koers”

Dit weekend komt Groen met “nieuwe inhoudelijke koers”
Nadia Naji (l) en Jeremie Vaneeckhout (r). – Foto: James Arthur Gekiere/Belga MAG/AFP via Getty Images

Groen heeft een nieuw voorzittersduo, met Jeremie Vaneeckhout en Nadia Naji, en die willen graag hun stempel drukken.

Voor het nieuwe politieke jaar kondigden ze een beetje mysterieus “een nieuwe etappe in het bestaan van de partij” aan. Vrijdag krijgen de leden de primeur, en zaterdag komt er een persmoment met alle ministers en kopstukken, om “de nieuwe koers inhoudelijk” toe te lichten.

Een beetje mysterieus allemaal, een Kamerlid van Groen grapte meteen dat er “een bocht van 180 graden” zat aan te komen, maar feit is dat Groen vooral haar programma wat wil updaten en rekening wil houden met de “wereld in crisis”. “Klimaat, energie, inflatie, oorlog… De wereld is niet meer die van twee jaar geleden, en dus moeten wij daarop inspelen”, zo is bij een kopstuk te horen. Vrijdag dus meer details.  

Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.