Bodem compleet uit federale begroting geslagen: in 2023 liefst 5,4 procent tekort, en dat terwijl Vivaldi alweer miljarden wil uitgeven om crisis te verlichten

De Belgische begroting gaat van kwaad naar veel erger, volgens de laatste ramingen van het Planbureau, die gebruikt worden als basis voor de begrotingsopmaak waar Vivaldi mee bezig is. Men gaat voor 2023 uit van een tekort van liefst 5,44 procent, of meer dan 30 miljard euro. En de verwachtingen zijn dat het nog negatiever kan: voor volgend jaar gaat men nog uit van een economische groei van 0,5 procent, terwijl veel economen een diepe recessie voorspellen voor Europa. Staatssecretaris Eva De B

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.