Federaal overleg voor Klimaatplan in België kan op weinig enthousiasme rekenen


Key takeaways

  • Minister Jean-Luc Crucke (Les Engagés) wil een federaal plan om extreem weer te bestrijden.
  • Regionale overheden verzetten zich tegen het initiatief door bevoegdheidsgeschillen en politieke wrijving.
  • Politieke versnippering bedreigt het succes van de bijeenkomst, aangezien belangrijke leiders het evenement boycotten.

De federale minister van Klimaat, Jean-Luc Crucke (Les Engagés), heeft voor woensdag een interfederale bijeenkomst georganiseerd om een strategisch pl

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.