Energie wordt fors duurder bij de start van april

De energieleveranciers passen bij de start van de nieuwe maand hun tarieven aan. Door de oorlog in Iran zullen we vanaf dan fors meer moeten betalen voor ons gas- en elektriciteitsverbruik. Een rondvraag van HLN.be leert ons dat de energieleveranciers de prijzen met minstens 35 procent verhogen.


Key takeaways

  • Energieprijzen stijgen sterk door de oorlog in Iran. De leveranciers verhogen vanaf april hun tarieven met minstens 35 procent.
  • Gezinnen met een variabel contract voelen dit
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.