De NMBS financiert personentransport per auto. Voor een minister van Ecolo

Het is vanmorgen toch even in de ogen krabben, in de Wetstraat. Want uit opzoekwerk van La Libre blijkt dat de ministeriële chauffeur van Georges Gilkinet, de vicepremier van Ecolo, doodleuk op de payroll staat van de NMBS.

De essentie: De man wordt dus betaald door het overheidsbedrijf dat de spoorwegen moet uitbaten.

  • Een manier voor Gilkinet zijn kabinet om de kosten te drukken, maar wel een heel pijnlijk voorbeeld van hoe de belangen door elkaar lopen, en een personentransport van e
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.