Meeste retailers blijken niet klaar voor AI-agents


Key Takeaways

  • Consumenten besteden het zoekwerk steeds vaker uit aan artificiële intelligentie, waardoor een retailer die technologisch achterblijft zijn zichtbaarheid verliest.
  • Bedrijven investeren fors in het optimaliseren van hun aankoopfase, maar laten grote commerciële kansen liggen bij de oriëntatie en de klantenservice.
  • Het fysieke winkellandschap blijft een onderbenutte troef die cruciaal is om de omnichannelklant te bedienen.

De meeste retailers zijn niet voorb

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.