CEO Goldman Sachs: “We moeten ons voorbereiden op meer volatiele tijden”

David Solomon, CEO van Goldman Sachs, waarschuwt dat de Amerikaanse economie mogelijk afstevent op een periode waarin het moeilijk zal zijn om investerings- en bedrijfsbeslissingen te nemen. "We moeten ons voorbereiden op meer volatiele tijden", aldus de topman.

Meer en meer grote namen uit de Amerikaanse bankenwereld maken zich zorgen over de economische situatie in de Verenigde Staten. Zo zei Jamie Dimon, CEO van de Amerikaanse grootbank JPMorgan, eerder deze maand dat zowel de Amerikaanse

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.