Belasting op bedrijfswagens kan pas in februari juist doorgerekend worden door onenigheid binnen regering

Het plan van minister van Financiën Vincent Van Peteghem (cd&v) om de belastingen op het 'voordeel van alle aard' (VAA) op bedrijfswagens aan te passen, kon nog niet worden goedgekeurd binnen de regering. Gevolg: de belasting zal pas in februari kunnen worden doorgerekend.

De essentie: De regering wordt ingehaald door de realiteit.

  • Doordat er veel elektrische bedrijfswagens zijn bijgekomen en de CO2-uitstoot lager ligt, moeten werknemers met een niet-elektrische wagen meer belastingen b
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.