Alexia Bertrand (Open Vld) over ‘Vlaamse MR’: “Geen liberale partij”

De breuk tussen Open Vld en MR lijkt week na week groter te worden. Eerst was er kritiek van Rudy Aernoudt, kabinetschef van MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, op de Open Vld. Nu heeft Open Vld-fractieleider Alexia Bertrand uitgehaald naar diezelfde Aernoudt.


Key Takeaways

  • Rudy Aernoudt, kabinetschef van MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, heeft in een interview gezegd tegen het cordon sanitaire te zijn en goede banden te hebben binnen het Vlaams Belang.
  • Die uitspraak komt op v
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.