Zeven op de tien Belgen die medische zorg uitstellen, doen dat om financiële redenen

Bijna 30 procent van de Belgen stelt soms medische zorg uit of negeert die volledig, leert een rondvraag van de verzekeraar Ethias ons. Het merendeel doet dat omdat ze niet over voldoende financiële middelen beschikken.


Key takeaways

  • 71 procent van de Belgen die soms medische zorg uitstellen of links laten laten liggen doet dat door de kostprijs.
  • 14 procent van de ouders stelt soms ook medische zorg voor hun kind uit. Bijna 60 procent zag al eens af van een consultatie.
  • Voo
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.