De onderwereld bereikt de bovenwereld: Van Quickenborne moet onderduiken na poging van ontvoering door het drugsmilieu

Een onwaarschijnlijk verhaal: de dag dat Vincent Van Quickenborne, vicepremier voor Open Vld, en minister van Justitie terugkeerde uit New York, waar hij welgeteld één dag op blitzbezoek was, om een conferentie over de oceanen te leiden (hij is ook minister van Noordzee), moesten hij en zijn gezin plots onderduiken.

De reden: een tip die binnenliep bij het gerecht, vanuit de hoogste drugsmilieus, dat de minister een target voor ontvoering zou zijn. En later diezelfde dag werd een wel e

Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.