Bijna 300.000 langdurige zieken krijgen tot hun pensioen een uitkering

België telt ruim 500.000 langdurige zieken. Meer dan de helft van hen krijgt een uitkering uitbetaald tot aan hun pensioen omdat het Rijksinstituut voor Ziekte- en Invaliditeitsverzekering (RIZIV) van oordeel is dat ze permanent arbeidsongeschikt zijn. Frank Vandenbroucke (Vooruit), Minister van Volksgezondheid, wil een deel van die groep opnieuw laten controleren.


Key takeaways

  • Ruim de helft van de langdurige zieken krijgt een uitkering tot hun pensioen.
  • Bijna 37 procent van die
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.