België heeft een nieuw idee rond de Euroclear-miljarden

België oppert een nieuw idee om het Russisch geld dat in beslag genomen is, toch voor Oekraïne in te zetten maar tegelijk de winsten via de vennootschapsbelasting kan behouden.

  • België werkt aan een nieuwe piste voor de wederopbouw van Oekraïne en het bevroren Russisch geld bij Euroclear, zo weet De Tijd. De bijna 200 miljard euro die daar geparkeerd staat, zou nu finaal toch niet in beslag genomen worden. 
  • De inkomsten op dat geld kunnen stevig of zelfs 100 procent belast worden
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.