Fors duurdere vliegtickets én extra taks voor McDonalds en Burger King: dit zit eraan te komen van nieuwe belastingen

De Vlaamse regering dacht er niet aan, de Waalse regering beloofde met Elio Di Rupo (PS) het niet te gaan doen, maar bij de federale regering hangen er volop nieuwe belastingen in de lucht.

  • Al naargelang de bron moet er tussen de 830 miljoen (aan de linkerkant van de regering) en de 1,2 miljard (aan de rechterkant) gevonden worden in de begrotingsoefening. De regel ligt daarbij altijd opnieuw op die van 1/3: een deeltje besparingen, een deeltje varia, én een deeltje nieuwe belastingen. Da
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.