Tesla-baas Elon Musk gaf op de Investor Day van het bedrijf toe dat de elektrische autofabrikant zich op conventionele reclame gaat richten, een bocht van 180 graden.
Een primeur en een teken van een sector onder druk: Tesla lanceert reclamecampagnes

Waarom is dit belangrijk?
Het was een van de handelsmerken van Tesla: een fabrikant apart zijn, die geen reclame nodig had, maar alleen mond-tot-mondreclame. Het was marketing op zich: exclusiviteit en zeldzaamheid wekten verlangen op bij de koper, die dacht dat hij op uitnodiging lid werd van een club. Die tijd is voorbij, in een sector die hyperconcurrerend is geworden.Het nieuws: Elon Musk verandert op reclamevlak het geweer van schouder.
- "We gaan proberen wat reclame te maken en kijken hoe het gaat," zei Musk in antwoord op een vraag van een aandeelhouder tijdens Tesla's investeerdersdag. Een antwoord waar het publiek nogal blij mee was.
- Later, geïnterviewd door zakenzender CNBC, voegde de Tesla-baas eraan toe dat hij geïnteresseerd zou zijn in informatieve en esthetische advertenties. Elon Musk zei dat hij "zijn toestemming" had gegeven, maar n
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
