Rapport van Monitoringscomité brengt slecht nieuws

Vanmorgen was er een ministerraad en straks ligt er ook nog een begrotingsbespreking op het bord van Vivaldi. Maar de vraag is hoe de nieuwste doorlichting van het Monitoringscomité, topambtenaren die de overheidsfinanciën doorlichten zijn dat, nog deftig kan worden verteerd. Want het nieuws is rotslecht.

  • Nu al is duidelijk dat 2022 een donkerrood jaar wordt: men raamt het tekort op net geen 28 miljard euro, of 5,1 procent van het bbp. En weet: Europa vraagt eigenlijk dat dat tekort op 3
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.