Na 500 dagen zonder regering probeert Leisterh in Brussel met ultiem voorstel doorbraak te forceren rond begroting

In Brussel komen de onderhandelaars van MR, PS, Les Engagés, Groen, Open Vld en Vooruit deze avond opnieuw samen om te onderhandelen over de begroting. Op tafel ligt een ultiem voorstel van formateur David Leisterh (MR). Die lijkt daarmee de druk op te willen voeren nu het Brussels Gewest al 500 dagen zonder nieuwe regering zit.


Key takeaways

  • David Leisterh (MR) legt woensdag in Brussel een ultiem voorstel op tafel voor de onderhandelaars van MR, PS, Les Engagés, Groen, Open Vld e
Dit premium artikel is exclusief voor abonnees
Abonneer je nu op Business AM!
Denk jij vooruit, aan de toekomst van morgen? Business AM is jouw leidraad doorheen verandering. Hol niet achter de feiten aan en maak deel uit van Vlaanderens snelst groeiende business website.
Al abonnee? Log in en krijg toegang tot alle premium artikels.
Meer premium artikelen
Meer

Ontvang de Business AM nieuwsbrieven

De wereld verandert snel en voor je het weet, hol je achter de feiten aan. Wees mee met verandering, wees mee met Business AM. Schrijf je in op onze nieuwsbrieven en houd de vinger aan de pols.